Çözüm Ortaklarımız


OC3 AG enerji sektöründe devrim yaratacak ürünler üretmektedir. Enerji sektörünün ihtiyaç duyduğu son teknolojiler OC3 AG içerisinde geliştirilmektedir. Enerji bir sistemin iş yapabilme kabiliyetini sağlar. Basitçe enerji, hayat ile olan deneyimimizi ve onu nasıl yaşadığımızı değiştirir. Evren üzerinde yaşayan tüm canlıların evrimsel gelişimi tek bir yönde gerçekleşmektedir; enerji verimliliği. Temiz enerjiyi mümkün olan en yüksek verimlilik ile üretmek ve bu enerjiyi en verimli şekilde depolamak için yaratıcı çözümler üretmek, her bir OC3 AG çalışanının misyonudur. OC3 AG çalışmaları ile insanlığın geleceğini şekillendiren teknolojilere hayat vermektedir, çünkü yarınlarımızı enerji ile olan ilişkimiz belirleyecektir.
www.oc3.agMultiplan Yalıtım Sistemleri San. Tic. A.Ş., Türk sanayicisi ve inşaat sektörünün talep ettiği yüksek kaliteli ürünleri, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki son teknolojiye uygun fabrikalarında üreten NGIM Holding şirketlerinden biridir.
2004 yılında NGIM Holding ve Almanya’nın önde gelen PVC su yalıtım membranları üreticisi olan VWS Multiplan firmalarını bir araya getirilmesi ile kurulmuştur. Multiplan Yalıtım Sistemleri, Almanya ve Macaristan fabrikalarından sonra İstanbul Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yaklaşık 10 milyon m2 üretim kapasitesine sahip modern üretim tesislerinde ürettiği PVC ve TPO bazlı membranları, yapı sektörünün hizmetine sunuyor. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye’de yalıtım konusunda çağdaş bir hizmet tekniği oluşturmak ve Türk yalıtım piyasasının gelişimine katkıda bulunmak firmanın amaçları arasında yer alıyor.
Ar-Ge ve teknik ofis desteği ile projelere özel uygulama detay ve çözümleri üreten Multiplan Yalıtım Sistemleri, sentetik örtülerde Avrupa’nın en büyük ilk üç yalıtım firması içinde yer alıyor.
Türkiye’de ilk kez gerçek anlamda PVC membran üretimini gerçekleştiren firma, yapılara temelden çatıya kadar su yalıtımında kesin çözüm sunuyor. Multiplan Yalıtım Sistemleri; temeller, çatılar, teraslar, bahçe teraslar, balkonlar, tüneller, metro uygulamaları, yer altı otoparkları, otopark çatıları, yollar ve göletler gibi sayısız alanda su yalıtımı sağlıyor. Multiplan su yalıtım membranları, bağımsız test laboratuvarları tarafından takip edilen TSE, CE ve ISO 9001 standartlarında yüksek kaliteli olarak üretiliyor.
www.multiplan.com.trSmarte, enerji verimliliği ve tüketici elektroniği gibi sürdürülebilir yaşam alanları oluşturma adına hizmet veren ve bu amaçla hem yazılım hem de donanım geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Smarte, hem makinalar arası bağlantıyı (m2m) hem de makinalar ile insanlar arasındaki bağlantıyı (m2p) yönetebilen bulut tabanlı yazılımıyla nesnelerin interneti (IOT) alanında hizmet vermektedir. Smarte geliştirmiş olduğu tasarruf ve konforu ayni anda sunan bütünleşik çözümleriyle, bu deneyimin herkes tarafından kolayca ulaşılabilir ve kullanılabilir olmasını hedefleyerek yola devam etmektedir. Smarte, enerji kullanımında %50’lere varan oranda tasarruf sağlayan ve ‘akıllı binalar’ olarak adlandırılan çevre dostu binalar için yazılım altyapısını sağlamakla beraber tüm evleri akıllandırmayı planlamaktadır. Firmanın asıl kuruluş amacı enerjinin etkin kullanılması, israfın önlenmesi, enerji maliyetlerinin ekonomi üzerindeki yükünün hafifletilmesi ve bu sayede çevrenin korunmasıdır. Smarte, akıllı bina çözümlerinin yanı sıra kurumsal şirketler ve mağazalar için de enerji otomasyon sistemleri oluşturmaktadır. Smarte platformu, tüketilen enerjinin takibini, kontrolünü ve analizini yaparak evlerin yanı sıra ofislerde ve mağazalarda da, çalışan ve müşteri konforundan ödün vermeden tasarruf sağlanmasını ve tüketilen yüksek enerji miktarlarının en aza indirgenmesine olanak tanır. Mevcut enerjiyi verimli şekilde kullanmanın en etkili yolu enerjiyi kontrol etmektir. Smarte kendi senaryonuzu oluşturabileceğiniz, enerji parametrelerini izleyip takip edebileceğiniz, alışkanlıklarınızı öğrenen ve mesafe problemi taşımayan kontrol sisteminin en güvenilir ve konforlu halini kullanıcıya sunmaktadır.
www.smarte.com.tr


Copyright © 2016 OC3 ENERGY All Rights Reserved.  OC3 ENERJİ NGIM Holding iştirakidir.